Obec Nižná Myšľa
Nižná Myšľa

Návrat do čias slávneho Ríma

Návrat do čias slávneho Ríma 1

Chcete sa vrátiť do čias slávneho Ríma či Mykén? Navštívte s nami Archeoskanzen v Nižnej Myšli už v sobotu 6.8.2022 a zažite jedinečný zážitok. Tešiť sa môžete na historické skupiny z rôznych krajín Európy, dobývanie hradiska, gladiátorské zápasy, či ochutnávky tisícročia starých receptov..

Chcete sa vrátiť do čias slávneho Ríma či Mykén? Navštívte s nami archeoskanzen v Nižnej Myšli už v sobotu 6.8.2022 a zažite jedinečný zážitok na podujatí Starovek v Nižnej Myšli. Tešiť sa môžete na historické skupiny z rôznych krajín Európy, dobývanie hradiska, gladiátorské zápasy, dobové remeslá a ochutnávky tisícročia starých receptov. Neváhajte a vydajte sa na cestu do minulosti s archeoskanzenom v Nižnej Myšli už v sobotu šiesteho augusta. Projekt bol spolufinancovaný Košickým samosprávnym krajom z programu Terra Incognita. Mediálnym partnerom je rádio Košice. Tešíme sa na vás!

Dátum vloženia: 2. 8. 2022 8:21
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 8. 2022 8:25