Menu
Obec Nižná Myšľa
Nižná Myšľa

Myšľanský pohár v stolnom tenise (V. ročník)

Už po piaty krát si občania našej obce mohli zmerať sily v stolnom tenise. Počas sobotňajšieho popoludnia sa stretlo okolo 30 hráčov, ktorých cieľ bol jasný - VYHRAŤ. To, že stolný tenis má v našej obci bohatú tradíciu umožňuje hráčom pripraviť sa na svojho súpera.

V kategórii do 12 rokov nám nastali zmeny. Damián neobhájil svoje prvenstvo z minulého roku a domov si odniesol striebro. Avšak Richard postúpil až o dve priečky vyššie. Bronz si odniesla Veronika.

V strednej kategórii sa na prvých dvoch miestach umiestnili nováčikovia Ernest a Martin. Tretia priečka patrí Adamovi, ktorý obhájil svoje umiestnenie.

Naši dospeláci sa tiež pekne vymenili. Marek po ročnom trénovaní sa na svojho súpera dokonale pripravil a umiestnil sa na krásnom prvom mieste. Vladimír takéto šťastie nemal a oproti roku 2014 klesol až o dve priečky. Na druhom mieste sa umiestnil nováčik Peter.

Sme veľmi radi, že sme mali takú krásnu účasť na piatom ročníku a už teraz sa tešíme, aké zmeny v umiestnení nám prinesie rok 2016.