Obec Nižná Myšľa
Nižná Myšľa

MDD v Nižnej Myšli

Aj napriek počasiu, ktoré sme radi dopriali poľnohospodárom, sa nám podarilo zorganizovať plánované podujatie pre deti k ich sviatku MDD. Starosta obcek touto cestou srdečne ďakuje všetkým, ktorí sa podieľali na jeho realizácii i priebehu, poslancom OZ, zamestnancom obce, OZ Collegium Myssle.....

Aj napriek počasiu, ktoré sme radi dopriali poľnohospodárom, sa nám podarilo zorganizovať plánované podujatie pre deti k ich sviatku MDD. Starosta obce Ing. Miroslav Sisák touto cestou srdečne ďakuje všetkým, ktorí sa podieľali na jeho realizácii aj priebehu: poslancom OZ, zamestnancom obce, učiteľkám ZŠ, Jazdeckej škole zo Ždane, p. Guľášovej za vedenie tvorivých dielní, p. Slovenskému za lukostreľbu, profesionálnemu drotárovi p. Gevanicsovi, Odboru kynológie a hipológie prezídia PZ, či skvelým ľuďom z Kynologickej záchrannej jednotky a mnohým ďalším, ktorí sa tu našli. Poďakovanie patrí aj OZ Collegium Myssle, ktoré nás prichýlilo pod prístreškami Archeoskanzenu. Ďakujeme.

Dátum vloženia: 6. 6. 2022 14:54
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 6. 2022 16:19