Menu
Obec Nižná Myšľa
Nižná Myšľa

Futbalový turnaj (1. ročník)

Na Myšľanskej športovej jeseni sa odohral aj futbalový turnaj pre 13 a viac ročných. V tejto jednej kategórii odohralo 9 družstiev svoje náročné zápasy. Jedno družstvo sa skladalo z piatich členov. Družstvá hrali zápasy 2 krát po desať minút. Názvy tímov:

• Profesionáli

Tímy boli rozdelené do dvoch tabuliek. V rámci tabuľky si odohral zápas každý s každým. Po odohraní všetkých zápasov postúpili dva najlepšie tímy.

4. Profesionáli - 0 bodov

Z prvej tabuľky postúpili tímy Seky,s.r.o.Vinári. Z druhej tabuľky to boli Killeri a Life Cafe.

Čiastkové výsledky najlepších tímov:

Killeri : Vinári 3:1

Seky, s.r.o : Life Cafe 0:3

Semifinále

Vinári : Seky, s.r.o 6:2

Finále

Pred samotným zápasom dostali mladí hráči radu od starších a samozrejme skúsenejších hráčov. Finále bolo veľmi napínavé. Po odohraní druhého polčasu bol stav nerozhodný 1:1. Nastavený čas 5 minút nestačil na to, aby niektoré z družstiev dalo gól. Oba tímy boli po celom dni veľmi vyčerpané, a tak o víťazovi rozhodla streľba na prázdnu bránku z celého ihriska. Všetci hráči sa vystriedali, a o víťazovi bolo rozhodnuté.

Killeri : Life Cafe 1:2

Dátum vloženia: 4. 9. 2011 22:33
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 3. 2016 22:36